Kelionė aktyviems: 10 nepamirštamų dienų Azorų salyne 1
ĮSKAIČIUOTA
925ASMENIUI
 • Kelionė aktyviems: 10 nepamirštamų dienų Azorų salyne

Portugalija, Azorų salos
Kelionė lėktuvu

Kviečiame keliauti į Azorų salyną - vieną saugiausių ir nuostabiausių gamtos kampelių pasaulyje! jūsų laukia 10 dienų kelionė, kurios metu aplankysime 3 iš 9 Azorų salų, kopsime į kalnus, eisime aplink žydrus ežerus, maudysimės karštose versmėse, ragausime Azorų virtuvės patiekalus.

 • 2021-08-08 - 2021-08-18 *
 • Kaina nuo 925 Eur / asm.
 • 2021-07-18 - 2021-07-28 *
 • Kaina nuo 925 Eur / asm.
 • Kelionės kaina asmeniui nuo:
 • 925
UŽSAKYTI KELIONĘ
KELIONĖ
Trukmė: 10

Azorai - Portugalijai prikausantis salynas Atlanto vandenyne, kurį sudaro 9 vulkaninės kilmės salos. Salos stipriai nutolusios nuo Europos žemyno, todėl vis dar yra mažai pažįstamos turistams. Aktyvūs keliautojai čia ras užgesusius ugnikalnius, kraterių ertmėse susiformavusius ežerus, laukinės gamtos kampelius. Tai tikras rojus aktyvaus laisvalaikio ir kelionių gamtoje mėgėjams!

Azorų klimatas yra švelnus ir drėgnas, pavasaris ir ruduo labiau lietingi, vasara sausesnė ir šiltesnė. Orai nėra pastovūs, todėl ryte gali būti giedra ir šviesti saulė, o vakarop kilti audra. Gražiausias laikas Azoruose yra birželis, kuomet prašysta hortenzijos. Vasarą Azoruose puikiai jausitės, jei nemėgstate karščio.

Didžiausia sala yra San Migelis („São Miguel“ )  vulkaninės kilmės sala, garsi arbatos ir ananasų plantacijomis. Didžiausias Azorų salyno miestas ir San Migelio sostinė – Ponta Delgada. Čia yra pagrindinis Azorų salų oro uostas, į kurį vykdomi tarptautiniai skrydžiai.

Kelionės programa:
Maitinimas: BB, pusryčiai

Diena 1: vakare atvykimas į Ponta Delgada, nakvynė

Diena 2: Ponta Delgada. Pusryčiai, pažintis su San Miguel salos sostine Ponta Delgada. Ponta Delgada - tai nedidelis šarmingas portugališkos kultūros ir stilingos architektūros miestas. Vietinio gido pagalba pamatysite pagrindines miesto lankytinas vietas: siauras senamiesčio gatveles, promenadą ir uostą, miesto aikštę, tai pat sužinosite Azorų salyno ir Ponta Delgada miesto istorijos faktus ir gyvenimo salose ypatybes. Vėliau - laisvas laikas Ponta Delgadoje.

Diena 3: Furnas. Po pusryčių vyksite į Furnas slėnį, kuris garsus karšto vandens versmėmis - geizeriais. Šią dieną laukia pirmas 3jų valandų žygis Azorų salose, per Furnas slėnį aplink ežerą. Pietų sustosite restorane paragauti vieno iš garsiausių Azorų patiekalo "Cozido das Furnas" - troškinio, ruošiamo geizerių versmės garuose. Vakarop aplankysite Terra Nostra botanikos parką ir arbatos plantacijas bei arbatos gamyklėlę.

Diena 4: pusryčiai, skrydis iš San Miguel į Fajalą (Faial) - kitą Azorų salą. Fajalas („Faial“) – dar viena vulkaninės kilmės sala, pasižyminti išskirtiniu kraštovaizdžiu. Pagrindinė salos gyvenvietė - Horta. Saloje taip pat stūkso aktyvus ugnikalnis Kapelinjosas („Capelinhos“). Laisvas laikas Hortoje.

Diena 5: Faial sala. Pusryčiai. Šią dieną laukia dar vienas kalnų žygis, Faial saloje. Tai bus 5 valandų 19 kilometrų žygis per Caldeira gamtos draustinį, garsėjantį išskirtiniais retais augalais, iki Capelhinos ugnikalnio.

Diena 6: Pico sala. Pusryčiai. Keltu persikelsite iš Faial į dar vieną Azorų salą - Pico. Šioje saloje yra aukščiausias Portugalijos kalnas. Laukia nesudėtingas malonus žygis Pico saloje palei vandenyno pakrantę ir vynuogynų plantacijas. Pico saloje yra gaminamas geriausias Azorų vynas. Vakarop laukia vyno degustacija. Vakare grįžtate keltu į Faial ir dienos pergales galėsite atšvęsti Hortoje esančiame garsiame Peter Bare.

Diena 7: pusryčiai. Skrydis į San Miguel salą, laisvas laikas. Rekomenduojame popietę plaukti laivu stebėti banginių.

Diena 8: Fogo. Pusryčiai. Šią dieną laukia žygis iki Fogo ugnikalnio ir jo krateryje esančio ežero  „Lagoa do Fogo“. Tai aukščiausiai esantis vandens telkinys saloje. Nors ežeras  garsėja tuo, kad virš jo dangus retai būna giedras, portugališkai žodis „fogo“ reiškia ugnį. „Lagoa do Fogo“ telkšo ugnikalnio viduryje. Žygis vidutiniškai sunkus, trunka apie 4 valandas, atstumas 11 km. Vėliau aplankysie Caldeira Velha, galėsite išsimadyti karšto vandens šaltiniuose. Vakrop pažintis su antru pagal dydį Sao Miguel salos miestu - Ribeira Grande.

Diena 9: 7 Cidades. Pusryčiai. San Migelio saloje telkšo vienas iš Portugalijos pasididžiavimų – „Lagoa das Sete Cidades“ ežerai. Slėnyje tyvuliuojantys ežerai įsimintini dėl spalvų – vienas iš jų žydrasis, kitas žaliasis. Puikus vaizdas atsiveria iš apžvalgos aikštelių „Vista do Rei“ ir „Boca do Inferno“. Gretimai, vulkano krateryje išsidėstęs miestelis „Sete Cidades“ („Septyni miestai“). Visa tai savo akimis pamatysite, įveikę 11 kilometrų atstumą. Žygio trukmė apie 3 valandas. Vėliau pietūs, ragaujant aštunkojį,paruoštą Azorų stiliumi. Popietę praleisite vakarinėje salos dalyje.

Diena 10: skrydis namo.

Įskaičiuota:
 • 10 nakvynių su pusryčiais 3*-4* viešbučiuose Sao Miguel ir Faial salose;
 • Visi pervežimai ir pažintinės eksturijos pagal programą su vietiniu gidu (anglų k.)
 • Kelto bilietai Faial-Pico-Faial
 • pietūs vietiniuose restoranuose (diena 3 ir diena 9), vyno ir džino degustacija
 • Bilietai į Terra Nostra botanikos parką (Diena 3) ir Caldeira Velha (Diena 8)
Mokama papildomai:
 • Aviabilietai į Pontą Delgadą
 • Aviabilietai vietiniu skrydžiu Sao Miguel -Faial - Sao Miguel
 • Asmeninės išlaidos, kitos išlaidos nepaminėtos programoje
 • Medicininių išlaidų draudimas
Kelionė aktyviems: 10 nepamirštamų dienų Azorų salyne 1
ĮSKAIČIUOTA
925ASMENIUI
Sekti naujienas
Kontaktai
+370 685 12107
+370 699 32297
+370 5 2104166
© 2016 | Visos teisės saugomos

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus
Sutinku